Galaxy S21 + порівняли з iPhone 12 Pro на відео: габарити однакові, але екран у Samsung більше

14.12.2020 - Просмотров: 38

Прийдешній флагманський смартфон Galaxy S21+ від Samsung в черговий раз з’явився на відео. Раніше пристрій з’явився на каналі YouTube Random Stuff 2 . Незабаром відео було видалено, але джерело поділилося ще одним. На цей раз новинка від Samsung була розміщена поруч з iPhone 12 Pro, що дозволило вперше порівняти два пристрої.

Перше, що слід зазначити, це те, що задня частина галактики Samsung S21+ виконана з матеріалу, схожого на матовий полікарбонат. Цей же матеріал, судячи з усього, використовується і для окантовки заднього блоку камери пристрою. Не виключено, що автор відео отримав в руки ранній прототип пристрою, так як попередні протікання приписували його задній кришці матового скла, а для блоку камери – алюмінію. Що стосується габаритних розмірів, то Galaxy S21 + практично повторює розміри iPhone 12 Pro.

Порівняння двох пристроїв спереду показує, що рамки екрану Galaxy S21+ значно тонше, ніж у iPhone 12 Pro, що вигідно відрізняє новий продукт Samsung. Крім того, область відображення смартфона від південнокорейського виробника значно збільшена у зв’язку з тим, що на передній стороні пристрою розташований тільки один сенсор фронтальної камери. Частина області відображення iPhone 12 Pro займає його "чубчик", яка крім камери приховує різні датчики і датчики Face ID.

Відео також дозволяє порівняти можливості камер обох пристроїв. Однак зробити будь-які висновки неможливо через посередню якість самого відеоматеріалу. За словами джерела, обидва пристрої, що беруть участь в порівнянні, здатні знімати дуже детально.

Смартфон Galaxy S21 + відзначений 6,7-дюймовою матрицею AMOLED з частотою оновлення 120 Гц, а також процесором Samsung Exynos 2100. У деяких регіонах новинка буде продаватися з чіпсетом Snapdragon 888. Очікується, що флагманські пристрої серії Galaxy S21 будуть анонсовані 14 Січня. У серію увійдуть моделі Galaxy S21, Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra.