Google додасть в Android захист від відстеження за прикладом Apple, але менш жорстку

04.02.2021 - Просмотров: 34

Google, що входить в холдинг Alphabet, працює над підготовкою альтернативи нової функції захисту відстеження Apple. За даними джерел Bloomberg, Google обговорює, як обмежити збір даних і відстеження між додатками в операційній системі Android менш жорстким способом, ніж у рішенні Apple.

Нагадаємо, що функція прозорості відстеження додатків Apple, введена в iOS 14, вимагає, щоб Додатки отримували явну згоду користувачів на збір даних при запуску, перш ніж відстежувати їх дії на веб-сайтах і в додатках.

Google намагається збалансувати зростаючі вимоги споживачів, що піклуються про конфіденційність, з фінансовими потребами розробників і рекламодавців. Компанія шукає думки цих зацікавлених сторін, так само як вона повільно розробляє новий стандарт конфіденційності для перегляду веб-сторінок, званий пісочницею конфіденційності.

Маючи понад 100 мільярдів доларів щорічних продажів цифрової реклами, Google кровно зацікавлена в тому, щоб допомогти партнерам продовжувати отримувати дохід, орієнтуючи рекламу на користувачів Android-пристроїв і вимірюючи ефективність цих маркетингових ініціатив. &Quot; Ми завжди шукаємо способи роботи з розробниками, щоб підвищити планку конфіденційності при створенні здорової екосистеми додатків з підтримкою реклами",-йдеться в заяві представника Google.

На відміну від нової функції прозорості відстеження додатків Apple, рішення Google, швидше за все, буде менш суворим і не зажадає запиту на включення відстеження даних, як у Apple. Вивчення альтернативи функції Apple все ще знаходиться на ранній стадії, і Google досі не вирішила, коли і як вона буде вносити зміни.