Офіційно: Sony поверне гроші покупцям PS4-версії Cyberpunk 2077 і тимчасово видалить гру з PS Store

18.12.2020 - Просмотров: 41

Видавництво Sony Interactive Entertainment оголосило про тимчасовий вихід з PlayStation Store версії Cyberpunk 2077 для PlayStation 4 і повне повернення коштів всім покупцям гри.

Нагадаємо, що Cyberpunk 2077 був випущений на консолях попереднього покоління, включаючи PS4, в поганому стані. Ситуація була настільки плачевною, що розробникам з CD Projekt RED навіть довелося вибачитися.

Студія також закликала незадоволених повернути гроші за проект, але ніяких спеціальних угод з власниками платформи так і не було досягнуто. В результаті, не всі змогли відшкодувати витрачені гроші.

Тепер Sony Interactive Entertainment взяла ситуацію в свої руки: на спеціальній сторінці офіційного сайту PlayStation покупці цифрової версії Cyberpunk 2077 для PS4 можуть запросити повне повернення грошей.

&Quot; SIE прагне до того, щоб всі наші клієнти були задоволені своїм ігровим досвідом, тому ми повернемо гравцям всі кошти, витрачені на покупку Cyberpunk 2077 на PlayStation Store " платформер запевнив.

Що стосується тимчасового видалення Cyberpunk 2077 з асортименту PlayStation Store, гра буде залишатися в цьому стані *"до подальшого повідомлення" *. SIE, ймовірно, хоче чекати патчів, щоб оновити версію PS4.

Поряд з вибаченнями за ситуацію, CD Projekt RED пообіцяв приступити до виправлення Cyberpunk 2077 на приставках: два основних оновлення анонсовані на січень і лютий 2021 року.

Раніше CD Projekt RED визнав, що міг затримати запуск Cyberpunk 2077 на приставках, але не зробив цього, так як не приділяв достатньої уваги цим версіям і не розумів масштабів проблем.

Cyberpunk 2077 був випущений 10 грудня на PC (Steam, GOG, Epic Games Store), PS4, Xbox One, GeForce Now і Google Stadia. На консолях нового покоління проект поки працює тільки в режимі зворотної сумісності.