Опублікований квартальний і річний звіт Samsung

31.01.2021 - Просмотров: 37

Квартал приніс південнокорейському гігантові близько $ 55 млрд виручки, а рік в цілому — близько $ 210 млрд.Операційний прибуток за квартал склав $ 8,09 млрд, а за рік в цілому — $ 32,18 млрд.

Виручка підрозділу чіпів пам’яті знизилася в порівнянні з третім кварталом, незважаючи на стабільні поставки. Це було пов’язано з триваючим зниженням цін на чіпи пам’яті, зміцненням ВОНА і високими початковими витратами на нові виробничі лінії. Виробництво логічних чіпів і контрактне виробництво також постраждали від зміцнення південнокорейської валюти, хоча замовлення від великих глобальних клієнтів збільшилися. Прибуток від виробництва дисплейних панелей значно зросла як в четвертому кварталі, так і в річному численні за рахунок різкого збільшення виробництва мобільних дисплеїв і збільшення попиту на ринку великих панелей.

Прибуток мобільного підрозділу знизився в порівнянні з попереднім кварталом через зниження продажів і збільшення маркетингових витрат. Підрозділ мережевого обладнання збільшив свій прибуток завдяки високому попиту на мережеве обладнання 4G і 5G. Підрозділ споживчої електроніки повідомило про квартальне падіння прибутку.

У 2021 році компанія очікує відновлення загального світового попиту, але відзначає невизначеність, пов’язану з можливістю повторення хвилі COVID-19.