Перша версія Android 12 готова до виходу

05.02.2021 - Просмотров: 37

Google має намір слідувати торішньому графіку випуску передрелізних версій нової операційної системи Android 12 для розробників. Як стало відомо, вчора було оновлено бета-додаток зворотного зв’язку Android.

У 2019 році Google представила програму Android Beta Feedback для Android 10, яка дозволяє повідомляти про помилки, не відвідуючи веб-сайт системи відстеження помилок. Ця програма автоматично з’являється при установці попередньої бета-версії для розробників. Аналогічний клієнт був випущений в минулому році під час тестування Android 11.

Користувачі, які зберегли додаток Android Beta Feedback на своїх смартфонах, вчора отримали повідомлення про вихід нової версії під номером 2.15-Betterbug. External_20201211_RC02. Джерела вказують, що це явно натякає на швидкий випуск Android 12 Developer Preview.

У минулому році версія розробника Android 11 була запущена в лютому, тому очікується, що попередній перегляд розробника Android 12 також буде випущений в найближчі дні.

Імовірно, Google додав нові функції в бета-версію Android Feedback, щоб поліпшити процес зворотного зв’язку, але поки додаток не працює.