Samsung Galaxy S21 Ultra перевершує уяву. Його сканер відбитків пальців вийшов занадто швидким

22.01.2021 - Просмотров: 7

Відомий мережевий інформатор під псевдонімом Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки в мобільній індустрії, виклав відео зі смартфоном Samsung Galaxy S21 Ultra.

Відео демонструє процес розблокування смартфона за допомогою нового ультразвукового датчика відбитків пальців Qualcomm. Інсайдер зазначив, що сканер працює миттєво, швидше, ніж на всіх раніше випущених смартфонах.

Швидкість ультразвукового розпізнавання відбитків пальців Галактики S21 Ultra знаходиться поза уявою. Фактично, новий датчик перевершує всі рішення по оптичному розпізнаванню відбитків пальців. Сканер виявився занадто швидким.

Крижаний Всесвіт

У галактиці Samsung S21 Ultra використовується новітній сканер відбитків пальців Qualcomm 3D Sonic Sensor Gen 2, який вимірює 8 х 8 мм в порівнянні з 4 х 9 мм моделі першого покоління. Це означає, що площа поверхні розпізнавання збільшилася на 77%. Це дозволяє уникнути помилкових дотиків, а також збирає більше даних (в 1,7 рази) при кожному скануванні. Qualcomm обіцяє, що сканування відбитка пальця для розблокування телефону буде відбуватися на 50% швидше.

Я здивований, що швидкість ультразвукового розпізнавання відбитків пальців S21 Ultra знаходиться поза моєю уявою, вона перевершує всі оптичні рішення по розпізнаванню відбитків пальців, вона занадто швидка. Pic.Twitter.Com/mC4mjcw8No

  • Крижаний Всесвіт (@UniverseIce) 22 січня 2021 року

Лінія Samsung Galaxy S21 надійде в продаж 5 лютого.