Samsung розширила функціональність розумних годин Galaxy Watch 3. Додана підтримка SmartThings Find і не тільки

05.02.2021 - Просмотров: 49

Samsung Electronics випустила оновлення програмного забезпечення для розумних годин Galaxy Watch 3 (огляд), представлене в 2020 році.

Прошивка з номером R840XXU1BUA8 розміром 74 МБ в даний час доступна для користувачів в США, Індії та Південній Кореї. Ви можете встановити його через носиться додаток Galaxy на свій смартфон.

Оновлення привносить в годинник нові функції. Серед нововведень особливо можна відзначити нову підтримку сервісу SmartThings Find, який був представлений одночасно з флагманською серією смартфонів Galaxy S21.

Згідно з описом виробника, функція SmartThings Find дозволить вам швидко і легко знаходити сумісні пристрої Galaxy, навіть якщо вони відключені від смартфона. Перше таке оновлення отримав Galaxy Active Watch 2, а тепер настала черга Samsung Galaxy Watch 3.

Після установки оновлення годинник можна буде знайти на карті. Якщо користувач знаходиться поблизу, можна наказати годиннику дзвонити. Він також підтримує цікаві ефекти доповненої реальності, де зображення на екрані збільшує насиченість, коли ви наближаєтеся до втрачених годин.

Galaxy Watch 3 має нові можливості для здоров’я та фітнесу, включаючи групові прогулянки з друзями та нові програми вправ для дому. Додаток HandWash буде встановлено автоматично, і годинник навчиться визначати, коли користувач миє руки, а також нагадувати йому, щоб він вимив їх знову.