У 2022 році iPhone може отримати перископічний модуль камери з 10-кратним збільшенням, його буде виробляти LG з компонентів Samsung

08.12.2020 - Просмотров: 15

За даними відомих джерел, Apple буде купувати компоненти від Samsung для поліпшення камер майбутніх моделей iPhone. Відзначається, що нові камери дозволять забезпечити 10-кратний зум без шкоди для якості зображення. Нагадаємо, що нинішні моделі iPhone забезпечують тільки 2,5-кратний оптичний зум.

За даними The Elec, компанія Samsung Electro-Mechanics буде постачальником приводів і об’єктивів для LG. У свою чергу, LG буде використовувати ці компоненти для виробництва складної або перископічної камери для Apple. Цей крок повинен допомогти Apple зберегти ділові відносини з LG і уникнути в майбутньому юридичних суперечок, пов’язаних з патентним правом.

Але перископічна камера з’явиться не в наступній моделі iPhone, а в одному поколінні – в пристроях модельного ряду 2022 року. Що стосується найближчих смартфонів, то iPhone 13 Pro Max модельного ряду 2021 року може стати одним з перших мобільних пристроїв від Apple, який отримає підтримку відеозапису у форматі 8K. Крім того, Apple може почати використовувати анаморфний об’єктив, який забезпечить підвищену стабільність при записі будь-яких матеріалів.

Джерело: wccftech