Всупереч здоровому глузду: Xiaomi обіцяє, що її бездротова зарядка Mi Air Charge буде заряджати смартфон на відстані метрів

29.01.2021 - Просмотров: 71

Xiaomi оголосила сьогодні в Китаї свою нову технологію бездротової зарядки Mi Air Charge, яка дозволяє заряджати смартфони без використання дротової док-станції.

Що відомо

За словами виробника, для роботи Mi Air Charge необхідно спеціальний пристрій у вигляді коробки. Він використовує технологію формування променя, щоб посилати міліметрові хвилі безпосередньо на гаджет. Хвилі, в свою чергу, перетворюються в електричну енергію, яка заряджає смартфон.

Компанія стверджує, що станція має 5 фазочутливих антен. Вони допомагають вам знайти місце розташування пристрою (або сумісного пристрою) в кімнаті за мілісекунди. Крім того, станція також отримала 144 діаграми спрямованості антен, що передають міліметрові хвилі.

Сам телефон оснащений двома антенами. Вони схожі на ті, що є в звичайному зарядному пристрої, але трохи менше. Перший зв’язується зі станцією, а другий приймає хвилі і заряджає смартфон.

До цих пір Mi Air Charge здатний заряджати кілька смартфонів на невеликій відстані з максимальною потужністю 5 Вт. Природно, в майбутньому компанія планує поліпшити продуктивність, а також використовувати технологію для розумних динаміків, ламп та інших розумних пристроїв.

Коли чекати

На жаль, Xiaomi не оголосила дату виходу Mi Air Charge на ринок.

Джерело: Xiaomi

Чи знаєте ви це

Найпопулярнішими товарами Xiaomi на Aliexpress є: