Xiaomi Mi 11 Pro + не має недоліків. Це і є справжній флагман нової лінійки

15.12.2020 - Просмотров: 47

Очікується, що 29 грудня Xiaomi представить свій флагманський смартфон серії Xiaomi Mi 11, заснований на монокристальній системі Qualcomm Snapdragon 888. Тепер з’явилися повідомлення про те, що лінійка буде включати в себе три моделі.

Раніше вважалося, що компанія представить смартфони Xiaomi Mi 11 і Xiaomi Mi 11 Pro, але нова інформація вказує на існування моделі під назвою Xiaomi Mi 11 Pro+.

Інсайдер на прізвисько Digital Chat Station повідомляє, що топ-варіант нової лінійки не має недоліків з точки зору апаратного забезпечення і зможе успішно конкурувати з будь-якими іншими флагманськими смартфонами. Телефон отримає дисплей з роздільною здатністю екрану 2K + і частотою оновлення 120 Гц.

Також очікується, що вона буде підтримувати 100 Вт швидку зарядку і швидку бездротову зарядку. Також очікується, що Xiaomi Mi 11 Pro + буде дорожче, ніж Xiaomi Mi 10 Ultra, яка в Китаї коштує більше 800 доларів.

Раніше, Digital Chat Station був точно першим, хто повідомив про специфікації і дати випуску Redmi K30 і Xiaomi Mi 10, а також регулярно публікує інформацію від своїх власних інформаторів в науково-дослідних відділах різних компаній, так що це джерело можна довіряти.