Xiaomi представила бюджетні«розумні » годинник Mi Watch Lite

10.12.2020 - Просмотров: 57

Xiaomi випустила свої перші"розумні & quot; годинник рік тому – Mi Watch заснована на Google WearOS з фірмовою оболонкою MIUI. Роком пізніше компанія показала дешевшу версію Mi Watch Lite зі спрощеним екраном і більш дешевими матеріалами корпусу.

Насправді, Mi Watch Lite є злегка модифікованою версією Redmi Watch, яка була представлена минулого місяця. Просто годинник під брендом Xiaomi будуть випущені на світовий ринок, а Redmi – для Китаю.

Новий годинник Xiaomi отримав алюмінієвий корпус з силіконовим ремінцем, є п’ять різних кольорів. У них можна купатися, вони витримують занурення на глибину до 50 метрів. Замість OLED вони встановили дешевший IPS дисплей з діагоналлю 1,4 дюйма (320х320 пікселів). Також, заради економії, ми відмовилися від обертової коронки для перемикання пунктів меню.

Mi Watch Lite ближче по функціональності до фітнес-браслетів, ніж до повних "розумним" годинах. Вони показують час, відправляють повідомлення зі смартфона, стежать за фізичною активністю, підраховують пульс і записують результати тренувань – підтримує 11 видів вправ.

Важливою відмінністю від фітнес-браслетів є GPS-модуль, який дозволяє більш точно фіксувати результати тренувань на відкритому повітрі – бігу або їзди на велосипеді.

Компанія обіцяє, що годинник буде працювати 9 днів без підзарядки. Швидше за все, часті тренування з GPS скоротять час автономної роботи як мінімум наполовину. Для підзарядки використовується спеціальний тримач.

Xiaomi ще не озвучила ціну годин Mi Watch Lite, швидше за все, вони будуть коштувати на рівні Redmi Watch – тобто можна почекати приблизно 3,5 тис.Рублів. Якщо вам не потрібен GPS і великий екран, ви можете купити Mi Band 5 з таким же набором функцій за набагато нижчою ціною.