А чи потрібно Hyundai випускати автомобілі для Apple? Частина керівників компанії сумнівається в тому, що це хороша ідея

31.01.2021 - Просмотров: 29

Hyundai і Kia займуться виробництвом першого автомобіля Apple

Деякий час тому в мережі з’явилися чутки про те, що Apple займеться створенням свого першого автомобіля разом з Hyundai, і що компанії найближчим часом підпишуть відповідні документи. Пізніше корейський гігант підтвердив факт переговорів, але не уточнив подробиць.

Зараз же повідомляється, що насправді в цьому питанні не все так однозначно. Джерело стверджує, що керівники Hyundai розходяться в думках з приводу партнерства з Apple. Причина сумнівів полягає в тому, що в рамках можливої угоди Hyundai Для Apple взагалі буде тільки виробничим партнером, як Foxconn та інші. А Hyundai-одна з тих компаній, яка прагне все робити самостійно, включаючи розробку двигунів, коробок передач і так далі. І не всі керівники компанії хочуть виступати виключно в ролі виробничого партнера.

Ми мучимося над тим, як це зробити, добре це чи ні. Ми не компанія, яка робить автомобілі для інших. Не те щоб робота з Apple завжди давала відмінні результати.

Співпраця на перших порах може допомогти підняти імідж бренду Hyundai або Kia. Але в середньостроковій або довгостроковій перспективі ми будемо просто постачати автомобільні Кузови, а Apple візьме на себе мізки

Один з керівників Hyundai

Apple-це Бос. Вони займаються маркетингом, вони роблять свою продукцію, вони роблять свій бренд. Hyundai також є господарем. Насправді ця зв’язка не працює.

Джерело, знайоме з цим питанням

Також повідомляється, що, незважаючи на відносно ранню стадію переговорів, Hyundai Motor вирішила, що хоче, щоб Kia, що входить до складу концерну, в кінцевому підсумку стала партнером Apple.