Adobe Lightroom CC 4.1 Отримав підтримку чіпа Apple M1

08.12.2020 - Просмотров: 27

Перший процесор Apple для Mac з архітектурою ARM став успішним продуктом. Хоча Apple намагалася звести до мінімуму проблеми сумісності зі старими додатками, які не були розроблені для чіпа M1 з використанням Rosetta 2, Перехід від архітектури x86 неминуче створює труднощі. Розробники старанно працюють над випуском оновлень, які забезпечать нативну підтримку ARM – зокрема, Adobe випустила обіцяну Lightroom CC 4.1.

Adobe зараз активно працює над міграцією додатків Creative Cloud на нові комп’ютери Mac, а минулого місяця компанія оголосила про доступність бета-версії Photoshop для нових чіпів Apple. Зараз вона випустила фінальну збірку Lightroom Classic 4.1 Для чіпів Apple ARM.

Попередні версії Lightroom також працювали на комп’ютерах Mac з чіпом M1, але їм довелося пройти через програмний шар Apple Rosetta 2, який перевів команди x86 на ARM. Це неминуче спричинило за собою накладні витрати. Крім того, сам Adobe попереджає, що його програми в режимі емуляції Rosetta 2 на пристроях Apple з процесорами Apple Silicon M1 офіційно не підтримуються. Тому запуск версії програмного забезпечення з рідною підтримкою ARM вітається.

Фоторедактор

Adobe Lightroom можна завантажити безкоштовно, але після закінчення пробного періоду через тиждень вам доведеться оплачувати щомісячну підписку. У рамках цієї підписки Adobe також надає 1 Тбайт хмарного сховища.