Активне шумозаглушення, 28 годин автономності, захист IPX7 за 230 євро. Нові подробиці про бездротові навушники Samsung Galaxy buds Pro

24.12.2020 - Просмотров: 39

У мережі з’явилися нові подробиці про бездротові навушники Samsung Galaxy buds Pro, які будуть випущені одночасно з флагманськими смартфонами Galaxy S21. Згідно з джерелом, час автономної роботи Galaxy buds Pro збільшиться на 20% в порівнянні з Galaxy buds Live і складе 28 годин. У кожній з навушників також будуть встановлені по дві колонки: 11-міліметровий НЧ-динамік і 6,5-міліметровий ВЧ-динамік. Також обіцяна водонепроникність відповідно до IPX7 і взаємодія з двома пристроями одночасно.

Кілька днів тому ми дізналися про нові функції Galaxy buds Pro, які включають 3D аудіо та автоматичне визначення виклику. Крім того, в навушниках реалізована підтримка технології Dolby Atmos і SoundAlive, настроюється системи активного шумозаглушення. Очікується, що ємність акумулятора навушників складе 61 маг, а ємність корпусу – 472 маг. Вартість Galaxy buds Pro вже відома – 230 євро. Тобто нова модель буде дорожче Galaxy buds Live.