Amazon додала підтримку групових дзвінків своїм смарт-дисплеям Echo

18.12.2020 - Просмотров: 18

Amazon оголосила про появу функції групового виклику в смарт-дисплеях Echo, яка стане в нагоді напередодні різдвяних і новорічних свят, коли хочеться спілкуватися в тісному колі з друзями і близькими, але деякі з них знаходяться далеко. Спочатку ця функція буде доступна тільки в США.

Жителі США можуть використовувати голосовий помічник Alexa, щоб почати груповий дзвінок на Ехо. Після того, як один користувач створить групу в своєму додатку, давши їй ім’я, будь-який член цієї групи може почати груповий дзвінок, сказавши йому: "Alexa, зателефонуйте моєму [ім’я групи]", щоб підключитися до чату з Alexa підтримуваних моделей Echo, таких як Echo, Echo Dot або Echo Show. До семи осіб можуть приєднатися до групового відео або аудіо чату в режимі гучного зв’язку.

Крім того, користувачі тепер можуть приєднатися до відеоконференції через Zoom і Amazon Chime на пристроях Echo Show 8. Крім того, завдяки нещодавно запущеній функції титрування викликів, всі пристрої Echo Show можуть відображати текст того, що говорить інша сторона, практично в режимі реального часу під час окремих відео – і аудіо-дзвінків. Це може бути дуже важливо, якщо ви погано чуєте або змушені спілкуватися в галасливій обстановці. Субтитри виклику доступні англійською мовою.

Є також новини від Amazon Для більш молодих користувачів. Діти, які використовують планшет Fire Kids Edition або додаток Amazon Kids на звичайному планшеті, тепер зможуть здійснювати голосові та відеодзвінки "від Alexa до Alexa" на контакти, схвалені батьками. Опція підтримки вхідних дзвінків від схвалених контактів повинна прийти в "найближчі місяці", але це все одно корисно, якщо ви хочете, щоб ваші діти, щоб поговорити з бабусею і дідусем без необхідності просити вас про допомогу.