Apple додала в Сімейний доступ можливість ділитися додатками за передплатою

04.12.2020 - Просмотров: 10

Користувачі iPhone і iPad, які обмінюються додатками зі своїми сім’ями за допомогою функції доступу Apple Family Access, тепер також можуть обмінюватися додатками за підпискою.

В Налаштуваннях "підписки" в магазині Apple App Store передбачена опція "публікувати нові підписки", яка дозволяє членам сім’ї автоматично надавати спільний доступ до відповідних додатків по підписці. Ця опція доступна в поточній версії iOS 14.2.

Оголосивши про випуск iOS 14, iPadOS 14 і MacOS Big Sur, компанія Apple оголосила про нові можливості спільного використання підписки. Розробники можуть самі вирішувати, чи буде підписка доступна членам сім’ї. При бажанні можна відключити опцію "загальний доступ до нових підписок" в Налаштуваннях Apple App Store.

Нагадаємо, що функція "Доступ для членів сім’ї" дозволяє членам сім’ї або групі з 6 осіб спільно використовувати додатки і послуги Apple.

Досі, якщо член групи " Сімейний доступ" придбав додаток, що вимагає щомісячної підписки, у нього не було можливості поділитися ним з іншими членами групи.