Apple доведеться відповісти в судах Європі за умисне уповільнення старих iPhone

03.12.2020 - Просмотров: 36

Як повідомляють мережеві джерела, Європейська організація із захисту прав споживачів Euroconsumers готується подати нові позови проти Apple. В ході цих судових процесів правозахисники мають намір стягнути з американської компанії 180 млн євро за навмисне уповільнення роботи старих iPhone.

За доступними даними, претензія поширюється на близько 2 мільйонів iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s і iPhone 6s Plus, власники яких проживають в Бельгії, Іспанії, Італії та Португалії. Правозахисна організація зазначила, що спроби вирішити це питання з компанією Apple в позасудовому порядку не увінчалися успіхом.

Але якщо суд приймає сторону Євро-споживачів, кожен користувач пристроїв, охоплених претензіями, отримає компенсацію в розмірі близько € 60. & Quot;

Споживачі все більше і більше незадоволені тим, що продукти зношуються занадто швидко. Моделі iPhone 6 серії є дуже хорошим прикладом цього * ", – сказав представник правозахисної організації.

Нагадаємо, що в 2017 році компанія Apple визнала, що оновлення програмного забезпечення, покликане продовжити термін служби акумулятора iPhone, також уповільнює роботу смартфонів. Після цього Apple зіткнулася з судовими процесами в різних частинах світу і виплатила багато мільйонів компенсацій. Компанія також вибачилася і здешевила заміну акумуляторів в старому iPhone.

За словами джерела, на цьому тижні позови в Бельгії та Іспанії будуть подані асоційованими організаціями Euroconsumers, в той час як в Італії та Португалії це відбудеться трохи пізніше.