Apple хоче повернути старі роз’єми в нові MacBook Air і MacBook Pro

26.01.2021 - Просмотров: 35

Останні 10 років після відходу Стіва Джобса компанія Apple старанно стирає свою спадщину. По-перше, компанія випустила iPad mini, проти чого її засновник так рішуче виступав. Потім вона відмовилася від компактного iPhone для моделей з великими екранами. А потім почав випускати ноутбуки без корисних і дорогих серцю користувачів роз’ємів, позбавивши всю лінійку магнітних роз’ємів MagSafe, слот для карт пам’яті і USB-A, які були оснащені іншими пристроями марки. Але якщо зі смартфонами і планшетами все було логічно в принципі, враховуючи потреби ринку, то з ноутбуками в Купертіно все явно зіпсувалося. Добре, що як мінімум через 10 років Apple це зрозуміла.

Apple має намір повернути старі роз’єми в нові MacBook

&Quot;Apple випустить перероблений сутенерський MacBook Air. Навіщо нам потрібен MacBook Pro?

& Quot;цього року Apple планує випустити новий MacBook Air і MacBook Pro, який поверне частину втрачених роз’ємів. За словами Блумберга, Купертіно подумує про повернення роз’єму MagSafe і слота для карти пам’яті. Хоча слот для карти ПАМ’ЯТІ SD з’явиться тільки в професійному ноутбуці, магнітне кріплення для кабелю зарядки стане перевагою в обох моделях.

MagSafe в MacBook Air 2021

MagSafe настільки прохолодний інтерфейс, що відмова від нього з самого початку була серйозною помилкою

Чесно кажучи, повернення MagSafe на нові ноутбуки Apple було цілком очікуваним. Коли компанія випустила iPhone 12 з підтримкою магнітної зарядки в кінці минулого року, багатьом було ясно, що MacBook був наступним у черзі. Зрештою, це не має сенсу, щоб обладнати рідний ноутбук зарядки зі смартфонами, але не приносити його назад в ноутбуках себе. Інша справа, як буде реалізований новий MagSafe. Адже логічно, що його не можна повернути в оригінальному вигляді-вони будуть сміятися. Тому щось потрібно переробити. Але що?

Очевидно, що немає сенсу вбудовувати магніт в роз’єм USB-C. Суть MagSafe полягала в тому, що, по-перше, він дозволяв легко підключити роз’єм до ноутбука, а по-друге, його можна було легко від’єднати від ноутбука. З USB-C це неможливо через глибоку посадку роз’єму. Тому єдиний залишився варіант-це зробити для цього окремий роз’єм. Навіщо? Думаю, користувачі будуть настільки щасливі, що навіть не будуть соромитися Apple за перепідключення.

Слот для карти пам’яті в MacBook Pro

Слот для карт пам’яті користується таким же попитом, як і MagSafe

З картами пам’яті це буде ще простіше. Компанія відмовилася від них 5 років тому, повідомивши користувачам, що це непотрібний слот, і що їм необхідно використовувати або адаптери, або хмарне сховище. Але, мабуть, зрозуміла, що це не найкращий спосіб взаємодії, і просто передумала. Однак тут є місце не тільки для реальної турботи про користувачів, але і для бажання повернути їх лояльність.

&Quot; Я ж не хочу, щоб Apple видалила сенсорну панель в MacBook Pro?

&Quot; майбутній MacBook Pro стане яскравим прикладом того, як Apple прислухається до користувачів Mac. Компанія планує повернути слот для карт SD в корпус професійних ноутбуків, щоб дати їх власникам можливість швидко переносити фотографії зі своїх камер. Компанія Apple відмовилася від цього елемента в 2016 році до засмучення професійних фотографів і операторів, які становили основу користувачів MacBook Pro. Тепер компанія передумала на цей рахунок", – написав оглядач Bloomberg Марк Гурман.

Нові роз’єми для MacBook

Поява старих роз’ємів у нових ноутбуках Apple, безумовно, стимулюватиме їх продажі

На мій погляд, повернення MagSafe і слот для карт пам’яті не є зручною історією для Apple. Адже навіть якщо Купертіно спочатку планував прибрати слот MagSafe, щоб повернути його в зміненому вигляді, то прибрати слот SD було явно величезною помилкою. Практика показала, що хмара досі непридатна для перенесення фотографій з карт пам’яті, а використання адаптерів тільки ускладнює життя користувачам. Проте, очевидна зручність старих адаптерів в нових макбуках явно переважить бажання користувачів лаяти улюблену компанію.

&Quot;Mac mini Pro або Mac Pro mini? Яким буде найменший і найпотужніший комп’ютер Apple

Однак MagSafe і слот для карт пам’яті можуть бути не єдиними інтерфейсами для нових ноутбуків Apple. Якщо вірити Мінг-Чі Куо, Купертіно розглядає можливість оснащення майбутніх MacBooks рядом інших роз’ємів. Він не уточнив, що саме це буде, але, чесно кажучи, варіантів не так вже й багато. Ethernet-порт навряд чи знадобиться, HDMI вже давно замінив Thunderbolt, а 3,5-міліметровий роз’єм все одно є. Але хто сказав, що роз’єм повинен бути старим? Враховуючи цей факт, я б припустив, що це буде щось на зразок Smart Connector, яким оснащені iPad протягом останніх кількох років