Apple і TSMC працюють над чіпами для робомобіля Apple Car в дусі Tesla

10.12.2020 - Просмотров: 12

Apple працює з TSMC над створенням чіпа для Apple Car, який, як кажуть, схожий на Tesla. Вважається, що проект Titan гіганта Купертіно-це розробка технології автопілота, але інші звіти вказують на те, що Apple, можливо, будує свій власний автомобіль.

У середу DigiTimes повідомила, що Apple працює з тайванськими напівпровідниковими кузнями TSMC на чіпі, який стане основою автопілота. Також стверджується, що обидві компанії розробили плани з виробництва чіпів Apple Car в США, і в даний час ведуться переговори з постачальниками в ланцюзі поставок автомобільної електроніки.

Тайванський ресурс також додав, що "яблучний автомобіль схожий на Теслу", але не уточнив і не пояснив, що ця заява означає. Можливо, це означає, що Apple будує свій власний серійний електромобіль.

DigiTimes не завжди точно повідомляють інформацію, що стосується Apple. У той час як заяви щодо ланцюжків поставок зазвичай підтверджуються, чутки про плани Apple на майбутнє іноді виявляються помилковими. Тому до цього звіту краще ставитися з певним скептицизмом.

Надійний аналітик компанії Apple Мінг-Чи Куо раніше передбачав, що Apple буде купувати чіпи для самохідних автомобілів від TSMC. Він стверджував, що автомобіль Apple може дебютувати між 2023 і 2025 роками. Крім того, TSMC все ще розглядає можливість будівництва заводу з виробництва чіпів в Арізоні.

Чутки про Проект Титан періодично з’являлися протягом багатьох років. Незважаючи на повідомлення про серйозні зміни в стратегії і скорочення персоналу, розробка автопілота, схоже, триває.