Apple не злякалася заворушень на заводі з виробництва iPhone. Компанія починає масове виробництво iPhone 12 В Індії

21.12.2020 - Просмотров: 12

Раніше повідомлялося, що Apple має намір виробляти iPhone 12 В Індії, і зараз є підтвердження цьому. Джерела в ланцюзі поставок говорять, що Apple скоро почне виробництво iPhone 12 на заводі Foxconn в Індії.

IPhone 12 смартфони з написом "зроблено в Індії" пішли у виробництво, ці телефони повинні потрапити на ринок протягом двох місяців. Також згадується, що Wistron почне виробництво нового iPhone в Бангалорі поруч із заводом в Нараспурі. Плануючи інвестувати близько 40 мільйонів доларів, Wistron також хоче найняти 10 000 співробітників для нового заводу. Завод був запущений в жовтні цього року, і вже близько 1000 працівників приступили до роботи.

Apple в даний час виробляє iPhone 6s, iPhone XR і новий iPhone SE в Індії. Джерела вважають, що Apple розвиває місцеве виробництво, тому що компанія сподівається зменшити свою залежність від Китаю. Також повідомляється, що місцеве виробництво заощадить 22% на виробництві iPhone, але це не означає, що Apple буде знижувати ціни для користувачів.

Нагадаємо, що тиждень тому на заводі в Вістроні в Індії спалахнули протести з приводу невиплаченої заробітної плати, які переросли в справжній бунт з руйнуванням будівлі і техніки.