Apple припинить підтримку iPhone 6S в iOS 15

22.01.2021 - Просмотров: 61

Незважаючи на те, що iPhone 6s в цьому році виповниться шість років, Apple як і раніше випускає поточні версії IOS для цього пристрою. Це робить колись флагманський смартфон як і раніше відмінна альтернатива сьогоднішнім бюджетним телефонами. Повідомляється, що з виходом iOS 15, підтримка цієї ОС, оригінального iPhone SE та інших пристроїв компанії на базі чіпсета A9 буде припинена.

Повідомляється, що не тільки 2015 iPhone 6s, 6s Plus і SE втратять офіційну підтримку, але і iPad mini 4, Air 2 і бюджетний iPad 2017 року. Відрадно, що ця доля ще не спіткала перше покоління iPad Pro, який базується на чіпсеті A9X. Ймовірно, його продуктивності буде достатньо для повноцінної роботи iOS 15. Оновлення фірмових пристроїв Apple займає досить довгий час, і припинення їх підтримки часто пов’язано з недостатньою продуктивністю для запуску нових версій ОС.

Останній раз компанія Apple скорочувала список підтримуваних пристроїв з виходом iOS 13 в 2019 році. У той час основні оновлення ОС перестали отримувати смартфони, такі як iPhone 5s, випущений ще в 2013 році, і iPhone 6, а також iPod Touch 6, оригінальний iPad Air і iPad mini другого покоління. Тим не менш, ці пристрої все ще отримують патчі безпеки та невеликі оновлення, що підвищують продуктивність.