Apple скоротила замовлення на компактний iPhone 12 mini через слабкі продажі

22.01.2021 - Просмотров: 58

Останні повідомлення про те, що Apple скорочує виробництво iPhone 12 міні через слабкі продажі з метою збільшення виробничих потужностей для більш популярних iPhone 12 Pro були підтверджені DigiTimes в п’ятницю, з посиланням на джерела в ланцюжку поставок.

Найкомпактніша модель в серії iPhone 12 від Apple була випущена для американського і європейського ринків, але світова пандемічна криза вплинула на продажі в цих регіонах, що призвело до зниження замовлень на її виробництво.

&Quot;за даними промислових джерел, Pegatron побачив зниження замовлень на iPhone 12 міні, так як пандемія COVID-19 негативно впливає на продажі моделі в США і Європі", пише DigiTimes. У публікації ресурсу говориться, що високий попит на модель iPhone 12 Pro в Китаї спонукав компанію Apple відреагувати збільшенням пропозиції більш дорогих моделей. На ринку Східної Азії історично перевага віддавалася пристроям з великими екранами, а Китаю також вдалося впоратися з поширенням коронавірусної пандемії раніше, ніж іншим країнам.

Pegatron є основним виробником iPhone 12 міні-моделі, і слабкий попит на нього в першу чергу вплинув на цю компанію.

Примітка для інвесторів, опублікована Morgan Stanley в середу стверджує, що Apple, скоротить виробництво iPhone 12 міні в першому кварталі, збільшуючи виробництво більш популярних iPhone 12 Pro смартфонів. За даними Morgan Stanley, на iPhone 12 mini припадає всього 6% продажів iPhone 12 серії з моменту його виходу.

Тим часом, сьогодні DigiTimes публікації повідомляє, що контракт виробника Foxconn очікує зростання в першому кварталі цього року, завдяки збільшенню замовлень Apple, щоб зібрати iPhone 12 Pro моделі.