Apple випустила iOS 14.4 Release Candidate. Що нового

22.01.2021 - Просмотров: 21

Як довго триває програма бета-тестування оновлень для iOS? Ну, для щорічних великих оновлень цей період встановлений в 2.5-3 Місяці, проміжні версії зазвичай тестуються не довше місяця, а незначні виправлення безпеки в більшості випадків просто йдуть прямо до випуску. Проміжні оновлення є найбільш цікавими з цієї точки зору, тому що під час їх тестування вони повинні отримати 5-7 збірок кожна, але іноді Купертіно робить винятки зі своїх власних правил, наприклад, у випадку iOS 14. 4.

IOS 14.4 Release Candidate є попереднім релізом збірки тестового оновлення

&Quot;експерти з безпеки назвали шифрування в iOS практично марним

Сьогодні, 21 січня, компанія Apple випустила третю бета-версію iOS 14.4 Для розробників. Однак в збірці присутній не цифра "3", як зазвичай в таких випадках, а позначення RC. Давайте розберемося, що нового нам принесло оновлення, і де було порядкове позначення.

Що таке iOS Release Candidate

У iOS 14.4 Не так багато знакових функцій, які могли б поміститися в менший патч

RC – це скорочення від Release Candidate (Кандидат на реліз). Це означає Те ж саме, що і Золотий майстер. Це збірка, яка виходить безпосередньо перед випуском оновлення і містить всі ті ж нововведення, які будуть у фінальній версії.

& Quot;iOS 14.4 Попередить вас, якщо ваш iPhone має неоригінальну камеру

Зазвичай оновлення виходить у відкритий доступ для всіх користувачів через тиждень або менше після запуску збірки RC, але так як у них один і той же номер збірки, в загальному і цілому вам не потрібно оновлювати з RC до випуску.

Що нового в iOS 14.4

IOS 14.4 Не має такої кількості нових функцій, як в iOS 14.3, Хоча і відноситься до так званих функцій оновлення:

  • Покращена взаємодія iPhone і HomePod mini через чіп U1;
  • Згадка можливості зміни наголів’я на AirPods Max;
  • Спрощене зміна шпалер в автоматичному режимі з допомогою швидких команд;
  • Сенсорне керування системою за допомогою режиму VoiceOver;
  • Усунення системних помилок і критичних вразливостей;
  • Повідомлення про використання неоригінального модуля камери;
  • Новий тип тренування в Apple Watch під назвою "час прогулянки";
  • Можливість вказати тип підключеного пристрою Bluetooth для коректного вимірювання гучності.

При виході iOS 14.4

IOS 14.4 Буде випущена наступного тижня. Швидше за все,

Як бачите, з точки зору змісту, iOS 14.4 Дійсно складно класифікувати як оновлення функцій. На мій погляд, компанія Apple, безумовно, могла б реалізувати всі ці нововведення, випустивши невелике виправлення безпеки, пов’язане з третім замовленням. Але Купертіно, мабуть, знав, що вони роблять, так що цілком можливо, що справжня мета виходу iOS 14.4, Яка виходить на наступному тижні, ми будемо знати трохи пізніше.

&Quot;Як зробити "папку" на iOS, де всі програми перераховані

Що більш цікаво, що Apple планує випустити iOS 14.4 В релізі після всього лише двох етапів бета-тестування. Справа в тому, що RC-версію складно віднести до повного етапу, так як до моменту її випуску оновлення вже включає в себе всі заплановані нововведення і виправлення і ніяк не зміниться до релізу. Єдине, що тонко або злегка виправдовує Apple, – це період тестування, який тривав близько двох місяців.

IOS 14.4iOS бета-версія iOS та оновлення пристроїв Apple

Операційні системи Apple