Apple випустила оновлення iOS 12.5 Для старих iPhone

15.12.2020 - Просмотров: 5

Як ми вже писали раніше, компанія Apple"розгорнула & quot; велике нове системне оновлення для iPhone – стабільну версію iOS 14.3. Але компанія не забула і про старі моделі.

Що було додано

Найважливішим нововведенням, яке приносить прошивка є підтримка covid-19 заражених повідомлень. Раніше ця функція була доступна тільки для пристроїв під управлінням iOS 14, А тепер її отримали і більш старі пристрої, в тому числі і популярний iPhone 6 лінійки.

&Quot;iOS 12.5 Дозволяє підключатися до системи повідомлення про зараження COVID-19 для iPhone. Доступність системи залежить від підтримки з боку місцевого органу охорони здоров’я", – зазначає компанія Apple.

Коли користувач включає цю функцію, пристрій буде регулярно посилати маячок через Bluetooth. Коли двоє людей знаходяться поруч один з одним, їхні телефони будуть обмінюватися цими ідентифікаторами Bluetooth і записувати їх. Пацієнти можуть добровільно повідомити про позитивний результат в додаток. В результаті, смартфон буде вказувати, коли ви перебуваєте в контакті з пацієнтами з коронавірусом.

Крім того, в iOS 12.5 Включені оновлення системи безпеки. Також було випущено оновлення WatchOS 6.3 Для старих моделей Apple Watch.

Джерело: 9to5mac