Apple випустить прокачаний MacBook Air з новим дизайном. Навіщо тоді нам MacBook Pro?

25.01.2021 - Просмотров: 24

Останнім часом в мережі з’явилася підозріло велика кількість чуток про оновлення комп’ютера Apple в 2021 році. Це дійшло до того, що кількість витоків про MacBook, iMac і навіть про Mac Pro залишило після себе всі чутки про лінійку iPhone 13 – я не пам’ятаю, щоб таке коли-небудь відбувалося раніше. Очевидно, що всі отримали досить багато так схвильований про Macbooks на чіпі M1 (і Mac mini) введений восени 2020 року, і тепер вони чекають, щоб побачити, що станеться, якщо ви покладете ARM в 16-дюймовий MacBook Pro, наприклад. Або iMac Pro. Але і Apple не зупиниться на досягнутому, якщо вірити джерелам Блумберга (а вони рідко помиляються): компанія планує знову оновити MacBook Air і зробити його більш "професійним".

Новий MacBook Air буде конкурувати з найпотужнішими ноутбуками Apple

Новий MacBook Air 2021

За словами інсайдерів, Apple розробляє нову модель MacBook Air, яка буде випущена пізніше цього року або в 2022 році. У статті Марка Гурмана описується цей ноутбук як модель вищого класу в сімействі MacBook Air: це означає Ще більш тонкий і легкий корпус в порівнянні з нинішнім MacBook Air, а також процесор нового покоління (ARM, звичайно ж) від Apple, який запропонує ще більш високу продуктивність, ніж чіп M1. Хоча, здавалося б, де ще він може бути могутніше?

Іншим важливим нововведенням нового MacBook Air стане MagSafe. Але не в тій же формі, як в iPhone 12 (інакше це був би дуже великий "млинець" для зарядки), а як в макбуках минулих поколінь. Скільки ноутбуків були врятовані MagSafe від неминучої смерті восени! З його допомогою кабель для зарядки був автоматично відключений від макбука, коли він був скинутий. Мабуть, Apple, вирішила реалізувати щось подібне вже з USB-C-роз’ємом, хоча MagSafe для нових макбуків вже давно винайшли до цього. На тому ж Алі купу аксесуарів, які дозволяють перетворити звичайний зарядний пристрій для MacBook в магнітне, і вони, як правило, недорогі.

Малоймовірно, що Apple буде підробляти щось подібне, цікаво побачити результат

У контексті iPhone 12 MagSafe означає індуктивний бездротовий зарядний пристрій з магнітним кріпленням. Але на Mac це було б зовсім інший спосіб зарядки, чи не буде плутанини з усім цим? MagSafe був відмінною рисою старих Mac, але він був виведений з лінійки з 2015 року. Тепер він повернеться в наступних оновленнях MacBook Air і MacBook Pro.

&Quot;У статті також говориться, що компанія Apple розглядала ідею 15-дюймового MacBook Air, але, схоже, вирішила скасувати проект. Хоча я б подивився на такого "монстра".

Чи варто купувати MacBook Air на M1

MacBook Air з чіпом M1, випущеним в листопаді 2020 року, отримав не просто загальну похвалу – на деякий час він став найпопулярнішим комп’ютером". В основному це сталося завдяки вдосконаленій архітектурі, використаної при переході на власні ARM-чіпи Apple, так як в цьому комп’ютері немає інших інновацій. MacBook Air 2020 виглядає так само, як і його попередник, у нього немає сканера для обличчя Touch Bar або Face ID.

Що стане з MacBook Air на М1 після виходу його "накачаної версії"? Якийсь час він буде продаватися як модель початкового рівня, а нова висококласна версія матиме більш привабливий новий дизайн. І більш високу ціну, я думаю, теж. І навряд чи буде привабливою.

Одна з нових концепцій MacBook Air

Я поки не розумію, навіщо Apple випускати більш потужний MacBook Air. Зараз у компанії є чітке розмежування між ноутбуками: Air – для простих завдань, Pro-для більш складних. З іншого боку, випуск чіпа M1 перевернув все догори дном. І тепер багато хто в нашому чаті кажуть, що купують MacBook Air M1 замість MacBook Pro, тому що його потужності зараз достатньо. Незважаючи на відсутність активної системи охолодження. Хоча ходять чутки, що відмінною особливістю нової " Прошки" стане повернення слота для карт SD. Інновація, Джоні!

Схоже, 2021 рік буде жарким роком для шанувальників Mac: ходять чутки, що за останні пару тижнів MacBook Pro, iMac, MacBook Air і Mac Pro зазнали серйозних змін в дизайні. І всі ці майбутні комп’ютери також працюватимуть на чіпах Apple, які забезпечують неймовірну продуктивність та енергоефективність.