Apple Watch допомогли поліції Техасу знайти викрадену дівчину

24.01.2021 - Просмотров: 20

Вчора 9to5mac, посилаючись на Fox San Antonio, описав ситуацію, в якій Apple Watch допомогли жінці втекти від викрадача. Смарт-годинник весь цей час передавав інформацію про місцезнаходження правоохоронним органам.

Жінку викрали в Сельмі, штат Техас. Цей момент був помічений її дочкою, і їй навіть вдалося зателефонувати матері, щоб дізнатися, що сталося, але через хвилину її телефон відключився. Потім її дочка подзвонила в поліцію, щоб повідомити про те, що трапилося, в той час як її мати скористалася функцією "дзвінок в екстреному порядку". Після цього годинник почав передавати її місцезнаходження службам екстреної допомоги, які були направлені в місцеву поліцію для спостереження. Офіцер зазначив, що годинник передавав точне місцезнаходження жінки весь час, коли ця функція була включена. Це дозволило успішно визначити місцезнаходження злочинця і врятувати жертву, коли вони зупинилися на заправці в штаті. Однак на той час жінка змогла вийти з машини і втекти самостійно. Викрадач виявився її другом, з яким вони посварилися незадовго до ситуації.

Це, безумовно, одна з найцікавіших історій, пов’язаних з технологією носіння. Зазвичай годинник Apple Watch приписують за те, що вони корисні для якоїсь функції моніторингу здоров’я користувачів. Але, судячи з усього, гаджет може не тільки допомогти з тренуваннями, щоб підтримувати це саме здоров’я, але і рятувати життя. Функція & quot;Екстрений виклик-SOS" була додана ще в найпершому пристрої Apple Watch саме для таких ситуацій і підтримується на всіх поколіннях смартфонів. Варто відзначити, що версії годин Apple Watch без підтримки цієї функції стільниковим зв’язком вимагають, щоб iPhone знаходився поблизу.