Apple забронювала 80% 5-нм виробничих потужностей TSMC на 2021 рік

22.12.2020 - Просмотров: 29

TSMC є основним постачальником процесорів для Apple, які використовуються в різних продуктах. А компанія з Купертіно також визнає TSMC цінним діловим партнером, послідовно розміщуючи замовлення. Нові дані показують, що в 2021 році Apple займе більше 80 відсотків 5-нанометрової виробничої потужності TSMC.

Згідно з тайванськими джерелами, Apple отримала безпрецедентне замовлення на виробничі потужності TSMC. Крім Apple, Qualcomm, MediaTek, Broadcom та інші компанії також замовляють у TSMC виробництво 5-нанометрових чіпів. Але в цілому вони будуть мати тільки 20% виробничих потужностей. Крім того, повідомляється, що в першому кварталі 2021 року почнеться масове виробництво чіпів на третій лінії заводу TSMC. За наявності додаткових виробничих ліній компанія повинна буде переробляти близько 9000 кремнієвих пластин на місяць.

У 2021 році очікується випуск ряду нових продуктів Apple, які, ймовірно, будуть містити чіпи, виготовлені TSMC з використанням 5-нанометрового процесу. Майте на увазі, що TSMC пропонує кілька різновидів 5-нанометрового виробництва: стандартний 5-нанометровий процес, 5-нанометровий процес і вдосконалений 5-нанометровий процес. Поки немає ні слова про те, які саме технології виробництва будуть використовуватися для виготовлення чіпів Apple.

Джерело: wccftech