Bloomberg: перша VR-гарнітура Apple буде дорогим нішевим продуктом

21.01.2021 - Просмотров: 31

Інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман розповів про розробки компанії Apple в області віртуальної і доповненої реальності.

Чого очікувати

Вже в наступному році перша VR-гарнітура від Apple, що має внутрішнє позначення N301, буде конкурувати з Oculus від Facebook, PlayStation VR від Sony і гарнітурами HTC.

Згідно зі звітом, компанія Apple планує встановити в гарнітуру дисплеї з набагато більш високою роздільною здатністю, ніж поточні пропозиції VR, а також вдосконалені чіпи – ще більш потужні, ніж M1 компанії в Mac.

Не без кулера, але спочатку наявність його і потужного процесора призвело до того, що пристрій став занадто великим і важким. В результаті розробникам вдалося зменшити габарити.

За чутками, перша гарнітура Apple буде коштувати значно дорожче, ніж у конкурентів, і буде коштувати від $300 до $900. Але компанія не очікує великого успіху-це буде "дорогий і нішевий продукт", який підготує ринок і розробників до випуску більш просунутих моделей окулярів AR в майбутньому. Щорічні продажі пристрою прогнозуються на рівні трохи більше 180 000 одиниць.

Що стосується окулярів доповненої реальності, то вони мають кодову назву N421 і знаходяться на ще більш ранній стадії розробки. Сучасні прототипи нагадують дорогі сонцезахисні окуляри з товстою оправою, в якій знаходиться батарея і мікрочіпи. Їх можна очікувати & quot; через кілька років", хоча Apple спочатку планувала випустити їх вже в 2023 році.

Джерело: Блумберг