BOE пройшла перевірку Apple і буде поставляти дисплеї для iPhone 12

24.12.2020 - Просмотров: 38

Китайський виробник дисплеїв BOE вже давно намагається потрапити в ланцюжок поставок OLED-матриць Apple. Однак компанія не змогла провести дві інспекції, щоб переконатися, що її продукція відповідає стандартам якості Каліфорнійського технологічного гіганта. Проте, свіжі повідомлення з Китаю говорять про те, що BOE, нарешті, пройшла сертифікацію Apple і в найближчому майбутньому почне поставки екранів для iPhone 12.

Стверджується, що поставки почнуться в цьому місяці. Це досить дивно, враховуючи, що BOE провалив інспекцію Apple, яка відбулася лише місяць тому. Після цього було сказано, що наступна перевірка не відбудеться до першої половини 2021 року, але, мабуть, щось змінилося, і процес необхідно було прискорити. Тепер, з приходом BOE, кількість постачальників екранів Apple зросте до трьох компаній. До цього матриці каліфорнійської компанії поставляли Samsung і LG.

За прогнозами аналітиків, наступного року Samsung поставить компанії Apple 130 мільйонів OLED-панелей. Кількість матриць, куплених Apple у BOE і LG, складе 10 млн. І 40 млн. Відповідно. У вересні цього року віце-президент BOE припустив, що до 2024 року ринок OLED-панелей зросте до 49,7 мільярдів доларів, і BOE буде володіти 40-відсотковою часткою.