Чотирирічна легенда Xiaomi Mi A1 отримала ще один варіант Android 11

01.02.2021 - Просмотров: 49

Xiaomi випустила Останнє оновлення для смартфона Xiaomi Mi A1 (огляд) ще влітку минулого року, залишивши його на операційній системі Android 9 Pie. Однак ентузіасти не відмовилися від колись популярного смартфона і випустили нову неофіційну прошивку ShapeShiftOS на базі новітнього Android 11.

В кінці січня Xiaomi Mi A1 також представила ще одну прошивку на базі Android 11-POSP (Potato Open source Project). Тепер у користувачів легендарного смартфона є вибір, в якому вигляді встановити Android 11.

Прошивка ShapeShiftOS заснована на Android Open source Project (AOSP) і, за словами розробників, її метою було "забезпечити користувальницький інтерфейс і досвід, відмінний від будь-якої іншої прошивки на ринку.& Quot;

Серед переваг ShapeShiftOS згадуються простота установки, сервіси Google і додатки в складі, настроюються годинник від Android 10, численні настройки зовнішнього вигляду. Серед недоліків-відсутність оновлень "по повітрю", відсутність підсвічування сенсорних кнопок, відсутність додаткових шпалер. Ще одна особливість полягає в тому, що додаток Camera використовується у версії Go, яка має як плюси, так і мінуси.

Нагадаємо, що смартфон дебютував у вересні 2017 року в рамках програми Android One — пристрій використовує не фірмову оболонку MIUI, а чисту версію Android.

Він не тільки став першим телефоном компанії Android One, але і виявився дуже успішним. У четвертому кварталі 2017 року Xiaomi Mi A1 був не просто самим продаваним смартфоном Android One, він продавався в два з половиною рази краще, ніж всі інші пристрої в програмі разом узяті.