Доступні монітори для домашньої студії і звичайного прослуховування музики — ділимося оглядами акустики

01.02.2021 - Просмотров: 26

Минулого разу ми заговорили про аудіообладнання для потокової передачі, запису треків і подкастів-ми писали про "бюджетних" навушниках, які їх покривають. Сьогодні-ми продовжимо тему "будівництва" власної студії і на цей раз зосередимося на доступних моніторних стереосистемах.

Фото: Омід Армін. Джерело: Unsplash.Com

[8 210] Behringer MS16 підходить для мультимедійних і творчих завдань початкового рівня. Це досить стара модель, яку все ще можна знайти за дуже невеликі гроші. На передній панелі є вхід для динамічного мікрофона, на задній-додатковий міні-роз’єм для плеєрів та інших гаджетів, а також аналогічний вихід для 3,5 – мм навушників.

PreSonus Eris E3. 5 BT пропонує гідний, але розумний ціновий стрибок у порівнянні з вищенаведеною моделлю. За своїми можливостями вони ближче до професійної акустики, а вартість цих моніторів залишається середньою навіть для сильних"Мультимедіа". В огляді є анпакет, Показані гумові ніжки-наклейки для від’єднання динаміків від поверхні, варіанти перемикання і налаштування, плюс-розглянуті характеристики системи. Динаміки підходять для прямого підключення смартфона, планшета або портативного плеєра. До речі, він майже вдвічі масивніший MS16, але це "корисне навантаження", яка-разом з вініловим покриттям корпусу — справляє приємне враження і додає солідності цієї моделі.

[14,940] M-Audio BX4 – дуже примітна модель в ніші мультимедійних моніторів. Він ближче до "професіоналам", ніж може здатися на перший погляд. Однак він також підходить для домашнього використання в найрізноманітніших ситуаціях-від фільмів до ігор і фонової музики. В огляді представлений акуратний ревю конфігурації (присутні minijack – 2RCA і minijack-minijack), продемонстровано якість збірки (шафи виконані з ДВП) і еквалайзер на задній панелі. Варто відзначити, що BX4 більш потужний, ніж PreSonus Eris E4. 5, Про який ми поговоримо пізніше в колекції, тому цю пару моніторів безумовно варто розглянути для домашньої студії.

Фотографія: Петрі р. Джерело: Unsplash.Com

[15,490] Pioneer DJ DM-40-це ще одна компактна стереопара. Як видно з відгуків, він добре вписується в інтер’єр, світлий корпус не привертає до себе уваги там, де в ньому немає необхідності-наприклад, на робочому столі [хоча доступна і класична чорна версія]. Комплектація, зовнішній вигляд, враження від використання у форматі домашньої студії-є у відгуках, які ми зв’язали вище, а тут ви знайдете компактний опис і "паспортні дані" моделі. Крім того, існує версія цієї системи з підтримкою Bluetooth і кодеків SBC, AAC і aptX — за неї вам доведеться доплатити 2500 рублів.

[20 207] PreSonus Eris E4. 5-Набагато більш масивний комплект, хоча і не сильно відрізняється від E3 по наповненню.5. Є"кевларовий & quot; дифузор, який, звичайно, трохи більше; є аналогічний дюймовий твітер; а на виході-абсолютно та ж потужність і звуковий тиск. Тому сміливо беріть трохи більш компактну версію, якщо у вас невелика площа поверхні для розміщення акустики і бюджетні обмеження.

[20 600] Mackie CR4-X безумовно конкурує з E3. 5, Але також повинен конкурувати з M-Audio BX4, про який ми говорили трохи вище. На жаль, в комплекті немає ніяких засобів для від’єднання динаміків від поверхні (в тому чи іншому вигляді вони поставляються практично з кожною системою з нашої добірки), і система не виділяється чимось особливим з точки зору характеристик, дизайну і звуку, що підтверджується відгуками. Тому ми рекомендуємо вам завжди слухати акустику перед покупкою-ставте знайомі вам композиції, щоб швидко виявити можливі недоліки. Наша Аудіотехніка завжди доступна для ознайомлення без будь — яких зобов’язань з Вашого боку-за домовленістю необхідна система буде чекати вас у виставковому залі, а наші менеджери допоможуть вам вибрати відповідні варіанти, щоб ви могли відразу ж їх порівняти.

[24,400] Monkey Banana Gibbon AIR-це потужні, яскраві за зовнішнім виглядом і гідні в усіх відношеннях Монітори. Одним словом-альтернатива розкрученим брендам. Цікаво, що від інженерів з Німеччини. Є підтримка Bluetooth, що пояснює помітне подорожчання. Однак для дуже невеликого приміщення монітори можуть і не підійти — ця система могутніше більшості порівнянних колег з цієї колекції і повністю розкриває свої можливості при досить пристойному обсязі, що в обмеженому просторі може викликати дискомфорт і непотрібні спотворення. Перед покупкою потрібно прислухатися.

Що ми вирішили винести за дужки:

Додаткові варіанти вибору: