Galaxy A22 стане найдоступнішим смартфоном Samsung з підтримкою 5G

21.12.2020 - Просмотров: 19

Samsung, за даними інтернет-джерел, запланував на наступний рік оголосити про випуск ряду відносно недорогих смартфонів, що підтримують мобільний зв’язок п’ятого покоління (5G). Ціна деяких моделей становитиме менше 200 доларів США.

Фотографії Reuters

Зокрема, дебют пристрою Galaxy A32 5g відбудеться на початку 2021 року. До нього відносять процесор MediaTek Dimensity 720 з вбудованим 5G-модемом, дисплей з вирізом в центрі у верхній частині, чотирьохядерну основну камеру, а також порт USB Type-C і роз’єм для навушників 3,5 мм.Дана модель поповнить лінійку пристроїв середнього діапазону: ціна складе близько $365.

У другій половині наступаючого року очікується, що смартфон Galaxy A22 5g стане найдоступнішим пристроєм Samsung з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління. Характеристики пристрою не розголошуються, але його ціна називається – близько $185.

Таким чином, як відзначають мережеві джерела, Samsung в сегменті смартфонів початкового рівня 5g планує активно конкурувати з такими китайськими брендами, як Xiaomi, OPPO і Vivo.

В цілому, Samsung розраховує в наступному році зберегти статус найбільшого виробника смартфонів для мереж п’ятого покоління.