Глава Apple Тім Кук подарував Дональду Трампу перший Mac Pro

21.01.2021 - Просмотров: 25

Журналісти з "Нью-Йорк Таймс" знайшли цікавий подарунок у декларації колишнього президента США Дональда Трампа про прибутковий податок.

Подарунок від Тіма Кука

Так, в розділі "Подарунки і компенсація витрат на проїзд" перераховані подарунки, отримані колишнім главою держави під час його президентства. І, серед іншого, в список входить комп’ютер Apple Mac Pro.

У документах цей комп’ютер вказаний як перший, зібраний на фабриці Flex в Остіні, штат Техас.

Зацініть подарунки, які люди – в тому числі керівники @Boeing, @Ford і @Apple-дарували Трампу. (З його остаточного звіту про розкриття фінансової інформації, опублікованого сьогодні) https://t.Co/nJYwiIxvAB pic.Twitter.Com/WiZP5HZ3EJ

  • Девід Енріч (@davidenrich) 21 січня 2021 року

Генеральний директор компанії Apple Тім Кук, ймовірно, подарував Дональду Трампу Mac Pro ще в кінці 2019 року. Очевидно, це було після візиту президента на цей завод. Була цікавість, пов’язана з цим: Трамп написав після поїздки, що він "відкрив великий завод Apple в Техасі, який принесе високооплачувані робочі місця назад в Америку". Насправді завод працює з 2013 року і зовсім не належить Apple – там просто збирають продукти для компанії Apple.

Декларація також показує ціну Mac Pro – $5,999. Така ціна базової версії-схоже, що Дональд Трамп не отримав знамениті колеса і монітор Apple Pro Display XDR.

Джерело: Девід Енріч