Глобальна версія Xiaomi Mi 11 вийде 8 лютого

30.01.2021 - Просмотров: 32

Після успішного анонсу в Китаї Xiaomi Mi 11 готовий вийти на світовий ринок – це відбудеться 8 лютого. Однак офіційних повідомлень про Mi 11 Pro (або Mi 11 Lite, якщо вже на те пішло) поки немає. Але це не означає, що буде випущений тільки смартфон, так як ми чекаємо виходу глобальної прошивки MIUI 12.5.

Xiaomi оголосить точну інформацію про міжнародний випуск Mi 11 на заході 8 лютого, який розпочнеться о 9 ранку за московським часом. Точна ціна буде оголошена на Заході, але очікується, що телефон буде коштувати близько 800 євро, що дорівнює 73 759 рублям за поточним курсом.

Як випливає з номера версії, MIUI 12.5-Це досить просте оновлення в порівнянні з версією 12.0. Він як і раніше заснований на Android 11, але має кілька цікавих нововведень. Наприклад, це дозволить вам приховати значки встановлених додатків, які ви не використовуєте для підтримки чистоти на робочому столі.

Більш цікавим доповненням є MIUI+, який дозволяє запускати додатки з телефону на комп’ютері з Windows (включаючи одночасний запуск декількох додатків). Ви також будете отримувати повідомлення з вашого телефону.

У той час як Mi 11 поставляється з MIUI 12.5 З коробки, 27 телефонів Xiaomi і Redmi чекають оновлення. Перші бета-версії вже випущені, але остаточні збірки будуть випущені протягом наступних кількох місяців.