Google навчила Android новим трюкам з камерою. Можна визначити пульс без додаткового обладнання і датчиків

05.02.2021 - Просмотров: 31

Компанія Google оголосила про запуск нової функції камери, яка може бути дуже корисна користувачам смартфонів на базі операційної системи Android.

Додаток Google Fit додало можливість визначати частоту дихання, просто направляючи об’єктив камери на людину. Користувачеві просто потрібно потрапити в об’єктив Селфі-камери і просто дихати. Програмне забезпечення відстежує, як піднімається і опускається груди користувача, обчислюючи частоту дихання.

Щоб визначити пульс, вам потрібно буде прикласти палець до об’єктива задньої камери. У цьому випадку програма відстежує зміни кольору шкіри на кінчиках пальців, який змінюється з ударом пульсу.

Обидві ці функції дозволяють відстежувати частоту серцевих скорочень і дихання всього одним смартфоном, без додаткового обладнання і датчиків. Google підкреслює, що вони не підходять для точного медичного діагнозу, але можуть бути корисними для щоденного використання.

По-перше, нова функція Google Fit буде доступна для смартфонів лінійки брендів Google Pixel. Однак Google підтвердила плани запуску і на інших пристроях Android.