Google поверне в Android 12 зручну функцію, яку навіщось прибрала з Android 11

24.01.2021 - Просмотров: 28

За словами джерела, Google повернеться до наступної версії операційної системи Android, яка була активно протестована і повинна була з’явитися в Android 11. Ця функція називається Columbus.

Під цим позначенням мається на увазі можливість виконати ряд дій подвійним натисканням на кришку смартфона – приблизно так само, як і при пробудженні екрану шляхом натискання на дисплей. За замовчуванням подвійне натискання на кришку передбачало запуск Google Assistant, але його можна було замінити практично будь-яким іншим дією: вимиканням будильника, запуском камери, зупинкою відтворення відео, відключенням звуку вхідного дзвінка і т.Д. В Android 12 можливості Columbus будуть урізані; за допомогою цієї функції можна знову зателефонувати в помічник Google, зробити знімок екрана, призупинити і відновити відтворення відео, відкрити повідомлення або меню фонових додатків.

Щоб випадкові натискання на кришку або інші дії не інтерпретувалися як подвійне натискання, Користувачеві необхідно спочатку зареєструвати цей "жест". Колумбус також можна повністю відключити в налаштуваннях Android.