Google виконає мрію любителів величезних смартфонів. В Android 12 перероблять режим розділеного екрану

21.01.2021 - Просмотров: 30

Google готує цікаві нововведення для Android 12. Крім спрощених паролів Wi-Fi, обмеженого мережевого режиму і таємничого режиму сплячки, паства знає про функцію, яка порадує власників смартфонів з великими екранами.

Мова йде про переробленому багатозадачному режимі для розділеного екрану. У цьому режимі можна відображати два додатки (іноді більше) і використовувати їх одночасно. Це особливо корисно на смартфонах з великими дисплеями.

Щоб використовувати пару додатків одночасно, Вам потрібно відкрити одне з них, потім активувати режим поділу екрана для цього додатка за допомогою режиму перегляду останніх додатків і вибрати другий додаток. Це рішення часто було не дуже зручним, і виробники, такі як Samsung, LG і Microsoft, пропонували свої власні альтернативи.

Відповідно до тематичного ресурсу 9to5Google, Google готує повністю перероблений режим поділу екрану називається App Pairs. При перегляді останніх додатків, App Pairs дозволить вам розглядати пару додатків як одну задачу.

Макет

Таким чином, Користувач може об’єднувати два додатки, які він часто використовує разом. В цьому випадку таку пару додатків буде легко запустити або повернутися до них після роботи з іншими додатками. Для ілюстрації функції в дії, 9to5Google створив макет скріншотів.