Google випустить оновлення для сервісу Drive File Stream з підтримкою Apple M1

24.01.2021 - Просмотров: 25

У листопаді Apple представила перші комп’ютери Mac на процесорі Apple M1 ARM, і з тих пір розробники активно оновлюють свої додатки, щоб забезпечити нативну підтримку нової платформи в своєму програмному забезпеченні. Як повідомляється, компанія Google працює над додаванням підтримки чіпів Apple в сервіс Google Drive File Stream для комп’ютерів, який, до речі, незабаром буде перейменований.

Початкове зображення: Google

22 Січня 9to5Google повідомила, що Drive File Stream незабаром буде перейменований в Google Drive для настільних комп’ютерів. У той же час, сервіс як і раніше буде частиною робочого пакету Workspace, який призначений для корпоративних користувачів. Google Drive for desktop дозволяє не тільки синхронізувати файли і робити резервні копії (така функціональність входить в стандартний комплект Google Drive), але і підключати різні комп’ютери до одного хмарного сховища з можливістю спільного використання файлів між ними. У супровідному документі в розділі підтримки зазначено, що Google Drive для настільних комп’ютерів в даний час не підтримує комп’ютери та планшети з процесорами ARM. Тобто сюди відносяться пристрої для Windows, такі як Microsoft Surface Pro X. На щастя, в квітні 2021 року буде випущено оновлення, в якому буде реалізована нативна підтримка для Apple M1. Правда, на інших чіпах, таких як Microsoft SQ1, який живить Surface Pro X, немає ні слова.

Ще одне з його додатків, браузер Chrome, Google оновився ще в листопаді, майже відразу ж після виходу комп’ютерів на Apple Silicon. Навіть Диск Google для звичайних (некорпоративних) користувачів отримав 13 січня вбудовану підтримку Apple M1. Таким чином, Google Drive для настільних комп’ютерів в даний час залишається однією з небагатьох послуг компанії, не оптимізованих для нової апаратної платформи Apple.