Huawei P50 стане першим смартфоном без Android

17.12.2020 - Просмотров: 11

Схоже, що операційна система HarmonyOS компанії Huawei знаходиться на фінальній стадії розробки. Китайський сайт Sina.Com повідомив про плани компанії відразу ж випустити свій наступний флагман P50 на новій системі без ОС Android.

Тим не менш, поки немає точних деталей, чи буде Huawei P50 з попередньо встановленою HarmonyOS випущений тільки в Китаї або відразу по всьому світу. Компанія може вирішити, що, наприклад, в європейських країнах смартфон все ще працює на Android.

Також ймовірно, що Android може бути встановлений як окрема прошивка або компанія реалізує режим подвійного завантаження, щоб мати можливість перемикатися між системами. Перші подробиці ми дізнаємося найближчим часом, презентація Huawei P50 повинна відбутися в першому кварталі 2021 року.

HarmonyOS тепер доступна в рамках бета-тестування для розробників, вона вже може бути встановлена на смартфони з ліній Huawei Mate 30 і P40. На даному етапі система працює з оболонкою EMUI 11 – тобто, за зовнішнім виглядом навіть складно зрозуміти, що смартфон Не Android.

Також стало відомо, що в HarmonyOS є підтримка додатків для Android. Так що користувачі можуть навіть не помітити переходу на абсолютно нову операційну систему.