Hyundai і Kia займуться виробництвом першого автомобіля Apple

22.01.2021 - Просмотров: 16

За останніми повідомленнями, Hyundai Motor близький до підписання партнерської угоди з Apple, згідно з яким Південнокорейський автовиробник Hyundai стане кращим виробником довгоочікуваного автомобіля Apple.

Звіт Reuters з посиланням на знаючих інформаторів говорить, що Hyundai Motor, яка є материнською компанією Kia, буде доручати підрозділ Kia для роботи з Apple на перший автомобіль компанії на базі Купертіно. На цьому тижні офіційні особи Hyundai заявили, що розглядають можливість співпраці з іноземними фірмами, що володіють потенціалом і досвідом в області безпілотних автомобілів і електромобілів.

Протягом останніх кількох місяців почастішали чутки про довгоочікуваний автомобіль Apple. За деякими даними, автомобіль Apple може вийти в 2022 році, інші кажуть, що не раніше 2024 року. Також ходять чутки, що автомобіль Apple може бути проведений на заводі Kia в Грузії.

Раніше цього місяця дочірня компанія Hyundai Motor заявила, що перебуває в попередніх переговорах з Apple. У той час ЗМІ повідомляли, що компанії обговорювали можливість підключення електромобіля і акумуляторів, в результаті чого акції Hyundai виросли майже на 25 відсотків.

Hyundai, Kia і Apple утримуються від прямих відповідей на питання.