Ймовірним виробником графічних процесорів Intel названо АМЕРИКАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО Samsung

21.01.2021 - Просмотров: 29

Незабаром можуть з’явитися офіційні подробиці про наміри Intel делегувати виробництво деяких своїх продуктів TSMC і Samsung Electronics. Вважається, що остання залишиться у другорядній ролі, але Корейському підряднику може бути довірено виробництво графічних процесорів в США, що звучить досить інтригуюче.

Вихідне зображення: Брандт

В адміністративному центрі Техасу у Samsung Electronics вже давно є підприємство, що дозволяє випускати 14-нм продукцію, але в цьому році компанія має намір витратити на модернізацію виробництва і освоєння нових технологічних процесів близько 30 млрд.Доларів, випередивши за цим показником навіть TSMC.

Як зазначає SemiAccurate, відома своїми сміливими прогнозами, американська компанія Samsung Electronics може стати місцем виробництва графічних процесорів Intel. Вже в другій половині цього року, За словами джерела, Samsung буде обробляти 15 000 кремнієвих пластин на місяць для потреб даного замовника.

Як і раніше важко судити, чи готовий Intel погодитися на 14-нм технологію виробництва, тому що йому вдалося в цій області самому, хоча в цьому році він планує досягти домінування 10-нм продукції в асортименті для споживчого сегмента. Не виключено, що Samsung встигне модернізувати хоча б частину своїх виробничих потужностей в США до другої половини року, запропонувавши Intel і іншим замовникам більш досконалу літографію. Попит на послуги з виробництва напівпровідників в США не ослабне і при Президентові Байдені, оскільки зовнішньополітичні ризики в даний час посилюються пандемічним фактором, який підсилює географічну ізольованість ринків.