Конкурент Apple AirTag: разом з Galaxy S21 Samsung може представити трекер Galaxy Smart Tag

13.12.2020 - Просмотров: 41

Ходять чутки, що Apple повинна була представити мітку відстеження AirTag ще у вересні або жовтні, але щось пішло не так, і ми ніколи не бачили цього. Але, як виявилося, аналогічний трекер готує Samsung.

Що це буде

Згідно інсайдерської інформації, гаджет буде називатися Galaxy Smart Tag. Це невеликий трекер, який можна повісити на будь-яку річ, яку ви боїтеся втратити: сумку, ключі або нашийник вашого вихованця. За допомогою смартфона ви можете відстежити своє місце розташування і знайти те, що пропало.

Smart Tag Samsung Galaxy вже пройшов кілька сертифікатів під номером EI-T5300. За даними південнокорейського центру сертифікації, Smart Tag Galaxy виглядає як тонкий пристрій, що живиться від одного замінного 3V CR2032 кнопкового акумулятора. Згідно з власним описом Samsung, це"смарт-тег з кнопкою, щоб знайти телефон і спікерфон & quot;.

На відміну від AirTag, трекер Samsung буде квадратним, а не круглим. Оголошено підтримку Bluetooth 5.1.

Крім того, за чутками, смарт-тег Galaxy Smart Tag буде доступний в білому і чорному кольорах і буде коштувати від 15 до 20 євро. Очікується, що гаджет буде представлений 14 січня разом з флагманами Galaxy S21.

До речі, у Samsung вже є подібний пристрій – Connect Tag 2017.

Джерело: GSMArena