Кращий Android-смартфон 2020 року за версією Лайфхакера

11.12.2020 - Просмотров: 22

Флагмани Android в цьому році здивували швидкістю зарядки, ємністю батареї, роздільною здатністю камери і неймовірним масштабуванням. Серед цієї гонки за номерами виділилися лише кілька пристроїв, які запропонували щось більше – новий досвід. І саме там Galaxy Z Fold 2 зарекомендувала себе як найкраща. Ми вважаємо, що це гідніше, ніж будь-який інший, бути названим кращим смартфоном на базі Android в 2020 році.

Так, це не Пристрій для масового ринку – ціна гаджета непомірна висока. Але навіть при цьому йому вдалося привернути увагу любителів технічних новинок. У цьому складеному пристрої Виробник виправив всі проблеми першої версії, зробивши практично ідеальний гібрид. Тепер в зігнутому вигляді він може повністю замінити звичайний смартфон, а в форматі великого екрану дозволить нарешті забути про окремий планшет.

З новим гнучким форм-фактором народжуються нові сценарії використання і новий досвід, якого довгий час не вистачало в сегменті флагманських смартфонів. Хотілося б вірити, що прийдешні аналоги Galaxy Z Fold 2 (і вони напевно з’являться) будуть дешевше.

Ваша думка

Не згодні з нашим вибором? Визначте свого переможця! Якщо вашого кандидата немає в опитуванні, Поділіться своєю думкою в коментарях.