Microsoft Office 365 отримав нативну підтримку ARM-процесора Apple M1

15.12.2020 - Просмотров: 27

Корпорація Майкрософт оголосила про оновлення свого офісного пакету Microsoft 365. Популярний додаток отримав вбудовану підтримку нового процесора M1 від Apple. Такі програми, як Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook тепер можуть запускати перший процесор Apple Mac на базі ARM в рідному режимі, а не через емулятор x86.

На жаль, вбудована підтримка процесора Apple ще не була надана додатком Microsoft Teams для проведення відеоконференцій. У компанії сказали, що вже працюють над тим, щоб зробити його доступним в майбутньому, але не дали ніяких тимчасових рамок для реалізації. На даний момент додаток може працювати тільки через емулятор x86. До речі, один з основних конкурентів комунікаційної платформи Microsoft, сервіс Slack, нещодавно представив бета-версію платформи, сумісну з процесором Apple.

На додаток до вбудованої сумісності з M1 були перероблені додатки Microsoft Office 365, а в Outlook додана підтримка облікових записів iCloud з синхронізацією пошти, контактів і календаря.

Користувачі, які використовують автоматичне оновлення офісного пакету Microsoft 365, почнуть отримувати його вже сьогодні. При бажанні ви також можете оновити його вручну. Для цього компанія пропонує відвідати Mac App Store в розділі "оновлення" або використовувати Microsoft AutoUpdate безпосередньо в самому додатку. Для цього виберіть"Довідка ", а потім"перевірити наявність оновлень & quot;.