Можливості Sony Xperia 1 II сильно розширили з новою прошивкою

23.12.2020 - Просмотров: 34

Минулого тижня компанія Sony почала поширювати оновлення програмного забезпечення на базі Android 11 для смартфона Sony Xperia 1 II, але прошивка була доступна тільки на Тайвані. Тепер оновлення стало поширюватися в Європі.

За словами користувачів Reddit, прошивка вже доступна у Франції, Великобританії та інших країнах Європейського регіону. Компанія дотримується раніше оголошеного плану: Sony пообіцяла випустити Android 11 на смартфонах Xperia 1 II по всьому світу до кінця року.

Обсяг оновлення становить близько 1 ГБ, при цьому користувачі підтверджують, що прошивка надає безліч нових функцій, що виходять за рамки стандартних інновацій Android 11. У режимі Cinema Pro додана підтримка зйомки 4K HDR відео зі швидкістю 120 кадрів в секунду, в режимі Photo Pro доданий новий режим MR для установки і збереження часто використовуваних опцій, реалізована підтримка подвійного режиму очікування з двома SIM-картами 5G + 4G, Підтримка користувальницьких опцій для BatteryCare (від 80% до 90%), додана панель повідомлень для запису екрану, а також можливість одночасного використання Wi-Fi і hotspot (точка доступу). Також були додані нові шпалери, і при тривалому натисканні на кнопку живлення з’являється меню управління інтелектуальним домашнім пристроєм.

Крім того, ця прошивка містить листопадові виправлення безпеки Android 11.