На Apple Watch з’явилася оцінка рівня кардіовинослівості

14.12.2020 - Просмотров: 46

WatchOS 7.2 Тепер доступний для Apple Watch з функцією оцінки рівня серцево-дихальної витривалості користувачів. Цей рівень позначається індексом VO2 max і відображає максимальне споживання кисню під час фізичної активності.

Він вимірюється в мл на кг маси тіла в хвилину. Чим вище ГДК, тим більше витривалості має серцево-судинна система, а, отже, і загальний стан організму в цілому.

У медичному співтоваристві серцево-судинна витривалість все більше асоціюється із загальним станом здоров’я. Низькі показники можна вважати набагато більш надійним показником можливих майбутніх проблем зі здоров’ям, ніж фактори ризику, такі як куріння, діабет або високий кров’яний тиск.

Apple

Здатність вимірювати Серцевий опір з’явилася в Apple Watch кілька років тому, але раніше вона працювала тільки для визначення високих показників під час інтенсивних тренувань. Тепер годинник навчилися вимірювати більш широкий діапазон витривалості під час щоденних тренувань. Ви можете дізнатися поточну витривалість в додатку"Здоров’я & quot;: подивитися → дихання → MPK. Якщо вони нижче середнього, то Apple Watch попередить користувача і мотивує його рухатися далі.