Названо першу відмінність Xiaomi Mi 11 Pro+ від Xiaomi Mi 11 Pro

01.02.2021 - Просмотров: 40

Як ми вже повідомляли, Xiaomi відправила на сертифікацію відразу дві моделі-Xiaomi Mi 11 Big Cup і Xiaomi Super Big Cup, які повинні бути представлені в наступному місяці. Імовірно, поряд з Xiaomi Mi 11 Pro буде представлена модель Xiaomi Mi 11 Pro+.

Відомий китайський Інсайдер під ніком Digital Chat Station підтвердив на своїй сторінці в Weibo, що у Xiaomi дійсно є модель, яка перевершує характеристики ще не анонсованого Xiaomi Mi 11 Pro.

Неофіційний рендеринг Xiaomi Mi 11 Pro

Джерело стверджує, що прототип цього телефону оснащений дисплеєм роздільної здатності 2K з частотою оновлення зображення 120 Гц, який має криві з чотирьох сторін. Фронтальна камера вбудована в екран. Він підтримує швидку бездротову зарядку потужністю 67 Вт і має батарею & quot;набагато більшої ємності" (ймовірно, в порівнянні зі стандартним Xiaomi Mi 11 Pro).

Буде цікаво, чи отримає Xiaomi Mi 11 Pro+ більш сучасну систему камер, ніж стандартна версія, або ж відмінності будуть полягати тільки в ємності акумулятора і потужності зарядки.

Раніше Digital Chat Station першою точно повідомляла характеристики і дати випуску Redmi K30 і Xiaomi Mi 10, а також регулярно публікувала інформацію, отриману від власних інформаторів у відділах досліджень і розробок різних компаній, тому цьому джерелу можна довіряти.