Не тільки активне шумозаглушення, але також 3D-аудіо і автоматичні визначення розмови. Чим ще здивують бездротові навушники Samsung Galaxy buds Pro?

20.12.2020 - Просмотров: 2

14 Січня Samsung представить свої абсолютно нові бездротові навушники Galaxy buds Pro разом з новітніми флагманськими кораблями Galaxy S21. Ми вже знаємо дизайн і кольори Galaxy buds Pro, а тепер подробиці про функції з’явилися і в Інтернеті.

Для Galaxy buds Pro існує три режими роботи: Активний шумозаглушення, нормальний режим і режим "прозорість звуку", в якому навколишній звук транслюється у вуха. Але в цьому немає нічого нового, як і в еквалайзері з шістьма предустановками.

Але 3D аудіо-це щось цікаве. Для своєї роботи технологія буде використовувати гіроскоп, і ця функція буде реалізована тільки в пристроях з OneUI на базі Android 11. А також навушники зможуть автоматично розпізнавати розмову користувача: як тільки він почне з кимось розмовляти (не в рамках дзвінка, а особисто), буде активований режим "прозорості звуку", а гучність потокової музики, якщо вона буде програватися, буде знижена. Основні функції навушників будуть активовані голосовим помічником Bixby.

Все це взято з APK офіційного додатка Galaxy buds Pro, так що ви не можете сумніватися, що всі вони будуть повністю реалізовані в новинці.