Не варто чекати, що Samsung Galaxy S21 буде комплектуватися зарядним пристроєм

23.12.2020 - Просмотров: 20

Якщо і є одна компанія, відома тим, що насміхається над рішеннями Apple, так це Samsung. Не так давно корейський технологічний гігант посміявся над рішенням Купертиніанців покінчити з роз’ємами для навушників, щоб створити виїмку. Він також знущався з Apple за видалення адаптерів живлення та дротяних навушників з коробки iPhone 12 та iPhone 11.

На жаль, це не означає, що Samsung пішов іншим шляхом. Сеульська компанія також відмовилася від роз’єму для навушників. Вони реалізували рішення на дисплеї під назвою Infinity-O, яке має на увазі наявність круглого отвору для передньої камери. Це дратує деяких користувачів так само, як горезвісна "чубчик" в iPhone. І тепер ви також можете позбутися адаптера живлення та навушників із представленням серії Galaxy S21.

Схоже, що шанувальники Samsung не знайдуть в коробці нового покоління преміум-пристроїв ні адаптера живлення, ні дротових навушників. Ходять чутки, що Samsung в черговий раз піде спірним крокам Apple.

Ми бачили кілька повідомлень з офіційних сторінок Samsung про те, що "Наша Галактика може дати вам все, що вам потрібно, від базового зарядного пристрою до кращої камери, батареї, продуктивності і пам’яті". Це змусило нас повірити, що Samsung найближчим часом не стане виймати Аксесуари З коробки, але ми помилялися. Компанія вже видалила повідомлення в Facebook, знущаючись над Apple, що може дати нам краще уявлення про наміри компанії.

У будь-якому випадку, схоже, нам не доведеться чекати так довго, щоб побачити, якщо Samsung вирішить "піти зеленим", як Apple, так як серія Galaxy S21 повинна вийти на початку наступного року. Швидше за все, презентація Samsung відбудеться 14 січня, тобто всього через два дні після презентації нового чіпсета Exynos, яким може стати новий Exynos 2100.

Ви вірите, що Samsung відмовиться від зарядного пристрою в комплекті?