Нове розширення Apple для Chrome дозволить зберігати і використовувати паролі iCloud в Windows

01.02.2021 - Просмотров: 26

Apple випустила нове браузерне розширення iCloud Passwords, призначене для веб-браузера Chrome на платформах macOS і Windows. З його допомогою користувачі зможуть зберігати і використовувати паролі iCloud не тільки на пристроях з macOS, але і на комп’ютерах під управлінням Windows.

Представлене розширення буде корисно людям, які не користуються сторонніми менеджерами паролів і звикли взаємодіяти з iCloud Keychain. Цей інструмент корисний, якщо користувачеві доводиться регулярно перемикатися між комп’ютерами з macOS і Windows.

Розширення підтримує надійні паролі, автоматично генеруються в браузері Safari. Паролі, створені таким чином, також будуть доступні в Chrome. Крім того, паролі, збережені в Chrome, також синхронізуються з iCloud, тому їх можна використовувати на пристроях Apple.

Тепер розширення iCloud passwords доступно всім бажаючим в офіційному інтернет-магазині доповнень для браузера Chrome. Варто відзначити, що подробиці про функціональність нового розширення були розкриті за кілька днів до його офіційного запуску. Минулого тижня було випущено оновлення програми iCloud для платформи Windows 10, в описі якого в якості нової функції згадувалася підтримка розширення пароля iCloud для Chrome.